Co mne zrovna baví (květen-červen 2009)

19. června 2009 v 13:55 | Venca |  Hudba
Bylo jaro, přišlo léto a v aprílových nečasech měsíce června se mění hudební chutě...Black Eyed Peas - The E.N.D. (2009)

Čerstvá jako buchty vytažené z trouby. Jsem více než překvapen, co Black Eyed Peas uvařili. Jejich elektro funky mix je naprosto nová dimenze, kterou za dlouholetou kariéru vyprodukovali a jsem rád, že přes tu komerční omáčku jsem to po tolika letech s nimi opět zkusil. Vážně zajímavé a netradiční. Jen tak dál.Manu Chao - Estation Mexico (2008)

Přijde mi to nebo se Manu Chao rozhodl navrátit do mazlivých dob Clandestina a Esperanzy? Každopádně 1 CD z toho double pocketu je luxusní, unplugged kytarové, příjemné, yeaha... spokojenost.
Dub Incorporation - Dans Le Decor (2005)

Extrémně očekávaná kapela letošního Mighty sounds mi nedala spát. A dobře mi tak, dobře... francouzský ragga/muffin/dancehall je dobrý. Byť to není šálek mojí kávy, tak můžu říct, že obzory mi Frantíci rozšířili více než dobře.
The Toasters - New York Fever (1992)

Že by mne zrovna americké SKA nějak bralo to se říct nedá, ale přes veškeré zábrany musím říct, že The Toasters jsou takoví klasici, že jejich naprosto geniálně vyhrané rytmy nemůžou naprosto nikoho pobouřit, právě naopak.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama