Video za všechny prachy

15. října 2009 v 10:15 | Venca
Propagační video by dle mého soudu měla mít každá univerzita, lépe každá fakulta a možná z hecu i každá katedra. Je hezké ukázat "světu" nejenom co škola (a nižší instance) dělá, ale že vůbec existuje a že je na ní prostě krásné být :). Nemělo by se tak dík obskurní a násilnou formou, ale přirozeností takovému ústavu vlastní. Nejde přeci o laciné prodávání sebe sama, ale o zpříjemnění chvíle všem divákům, kteří se při nějaké situaci dostanou k té možnosti ono video shlédnout.


I Přírodovědecká fakulta má již pár týdnů své propagační video (natočené studenty pro studenty), které bylo natočeno studentem, ale BOHUŽEL se nepouští POUZE studentům. Po tom, co jsem shlédnul ono video jsem byl řekněme rozladěn. Po tom, co jsem slyšel, že toto video má být oficiální video PřF jsem měl pocit, že tenhle špatně myšlený vtip přeci nikdo nemůže vydávat za oficialitu hodnou přírodovědecké fakulty.

Je moc hezké, že se student, očividně nedržící kameru poprvé v ruce, snažil natočit video hodné nejvýznamnější vědecké součásti univerzity, ale ta forma a provedení mi přijde urážlivé, laciné, nevypovídající o fakultě a městě Olomouc vůbec nic. Jediné, co se z videa člověk dozví je fakt, že studenti jsou ožralové, koukají na seriály, nechodí moc do školy, holky touží po inseminaci od chlapců a jako krucifix na ně dohlíží patrně banda šprtů u mikroskopu, drahých fyzikálních udělátek a holek ve skleníku (ulehčením je má soukromá radost z holek ve skleníku, že Cibul a Pelikoule :D).

Sám jsem kameru v ruce nikdy neměl, tak to nechci shazovat, ale pokud bych jako divák mohl udělat jednu věc, pustil bych si na srovnání video nějaké jiné univerzity. A bohužel jsem měl tu smůlu nebo štěstí, že jsem viděl propagační video Masarykovy univerzity ještě před tím inkriminovaným videe olomouckým.

Tak pokud chcete, shlédněte obě.

Dávám hlas tomu načančanému, megalomanskému, přehnanému, ale profesionálnímu videu z Brna. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nikitka Nikitka | Web | 5. listopadu 2009 v 22:01 | Reagovat

Jsem pro muni ! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama