Dvojité pražské K

29. listopadu 2009 v 19:31 | Venca |  Skutečnosti a netečnosti
Opět jsem zavítal do naší, mnou nepříliš oblíbené, Alma mater. Vedlo mne k tomu několik skutečností. Jednak konference ČBS, kde jsem tedy splnil povinnou účast, oposterovanou naším veledílem, uzřel jsem botanické kapacity, pokecal o lněnkách a tradá na tu zábavnější část.


S Rýžou jsme vyrazili na koncert do kultovního hudebního klubu 007 na Strahově. Konečně jsem uzřel spartakiádní stadion a užil si velice impozantní výhled na noční Prágl.

Klub je to moc pěkný, nemají čepované pivko, ale lednici natřískanou lahváčema, hraje ska a jsem spokojený. Kapely byly na programu hned 2. Takové méně známé (jak komu samozřejmě, co bych říkal, že jdu na neznámé kapely, toho vlastně nejsem schopen :) No prostě ska punk z Česka JET 8 ska punk z Rakouska The Eccos. :) JETko bylo takové zahřívací, ale na druhou stranu musím říct, že je tu konečně kapela, která vyplňuje tu tristní díru v české ska punkové scéně, chybí tu holt kapely alá Streetlight Manifesto a byť zrovna tohle pojetí ska není můj šálek kávy, tak jednou za čas to vůbec není zlé :)

No a The Eccos, ti byli naprosto výborní, kvapík, hard beaty, rytmus a trumpety, prostě super. Sice hodně mluvili, ale to se odpouští, protože též hodně pili, konečně kapela, co se na podiu neupejpá chlast lahváče za lahváčem.

Večer jsme završili kdesi mezi paneláky v non stopce, se slečnou A. A tak výjimečně žádná peprná slova, prostě fajn výlet do smrdi Práglu :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama