Jak málo stačí ke štěstí

30. srpna 2010 v 4:56 | Venca |  Skutečnosti a netečnosti
Hohoho,
dnes nebo už vlastně včera jsem usnul u filmu. A prospal jsem se natolik, že se mi nechtělo spát. Běžná situace, že :) Vzal jsem si pana Booka do postele, že se nechám uspat nějakým vzletnějším filmem, než byl Bostonský případ. Nějak mě vraždy gerontů nenadchly, promiň Henry Fondo.

Z principu jsem zkusil chytnout wifi. To víte, jsem doma a pač tu skoro vůbec nebývám, nemám doma internet. Hrůza! A nikdy se mi nepodařilo vlny virtuálna zachytit. Až dnes, v posteli. To je tak krásný pocit. Závislák dostal svou drogu. Tedy nejsem na internetu závislý, zvládám to bez něj, ale jsem vrcholný oportunista. Když je příležitost, tak na tom netu být prostě musím. Práce, zábava a moje virtuální já. Ach internete, chyběl jsi mi. :) Budu muset celé pondělí proležet v posteli, strašné.

Závislosti jsou tak.... nenapadá mě správný výraz.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rýža Rýža | Web | 30. srpna 2010 v 7:05 | Reagovat

Hehe, gratulace, něco podobnýho se stalo i mě, jsem se připojila doma drátkem a něco tam naklikala (wifi mívám pernamentně zapnutou už z Prahy), ono se to připojí, tak dělám dělám, večer to vytáhnu a jdu zalízt do pelíšku, když tu najednou uzřu že připojení na net je stále funkční - a tak jsem u nác doma objevila nezabezpečenou wifinku:)

2 vencisak vencisak | 30. srpna 2010 v 13:32 | Reagovat

No vida, to máš dobré, bych nevěřil, že v takové s prominutím díře se ti to podaří :) Mně to přijde vtipné, pač jsem tu wifi vyzkoušel všude po bytě, jen v pokoji mě to nenapadlo a ono to jde, hned je můj pobyt příjemnější :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama